tek sezonluk en iyi diziler ilk tanışma şiiri ukrayna arkadaşlık siteleri ücretsiz erkek arkadaş siteleri bir malın çabuk satılması için hangi dua okunmalı ücretsiz arkadaşlık siteleri izmir universite arkadaslik arap arkadaşlık islami arkadaşlık sitesi facebook postasız arkadaşlık almanca tanışma çalışma kağıdı evlilik öncesi tanışma süresi rusya ücretsiz arkadaşlık siteleri ş.urfa arkadaşlık sitesi ispanyolca tanışma kızla face arkadaşlık flört club siófok programok flört suzan yüzünden sözleri arkadaş olma flort grup uyeleri lisede flört iş tanışma maili flört rusca ücretsiz bayan ev arkadaşı arayanlar flort aska dair tanışmak isteyen ücretsiz erkek arkadaş arıyorum kızla tanışma selamlaşma tanışma ve kendini tanıtma flört grubu atam sen rahat uyu why gay tuttoannunci benahadux citas online

Global Liderlik Ödülü Türkiye’nin

Mısır’ın Hurgada şehrinde 2 Temmuzda, 128 ülke temsilciliğinin katıldığı, AIESEC Uluslararası Kongresi’nde dün düzenlenen gala gecesinde, AIESEC Türkiye Global Liderlik Ödülüne layık görüldü.

1954’den bu yana ülkemizde faaliyet gösteren AIESEC Türkiye, gençlerin liderlik potansiyellerini geliştirmeleri adına; uluslararası sosyal sorumluluk projeleri, girişimcilik stajları ve profesyonel staj imkanları sağlayan dünyanın en büyük gençlik organizasyonu olarak biliniyor.

Türkiye’de 18 şehirde 500’e yakın gönüllü ile birlikte katma değer üreten üniversite gençleri 6000’den fazla gencin uluslararası programlardan yararlanması için ter döktü. Yapılan projelerle on binlerce engelli, ilkokul ve lise öğrencisine; İngilizce eğitiminden girişimciliğe, sosyal girişimcilikten Sürdürülebilir kalkınma hedeflerine, liderlikten kariyere kadar çeşitli konularda eğitimler verildi. 128 ülkenin katıldığı uluslararası kongrede AIESEC Türkiye yaptığı etki ve değişim ile diğer ülkelere örnek olarak gösterildi.

Faaliyetlerine 1948 yılında başlayan AIESEC, 70. yaşını kutladığı Uluslararası Kongre’de AIESEC Türkiye’yi geliştirdiği ülkeler arası partnerlik ve sosyal sorumluluk projeleri nedeniyle  2 farklı ödüle daha layık gördü. Bir gecede 3 ödülü birden alan AIESEC Türkiye gönüllüleri kongreyi bu başarıyla tamamlamanın mutluluğuyla ülkemize dönecekler.

GLOBAL LİDERLİK ÖDÜLÜ 2. KEZ TÜRKİYE’DE

 Uluslararası kongrede ödülü alan AIESEC Türkiye Başkanı Ezgi Doğan, ‘’İkinci kez bu ödülü almanın gururu tarif edilemez, tüm üyelerimizle tüm şehirlerimizde bu denli eforla çalışmamızın tek bir amacı var Türkiye’ye ve Türk gençliğine olan inancımız ve AIESEC Türkiye’nin etkisini dünyaya yaymak için olan hedefimizdir.’’ dedi.

Türkiye’yi temsilen Uluslararası Kongre’ye katılan 17 gönüllü sahnede 2008 yılında Tarkan’ın çıkardığı ‘’Arar Buluruz İzini’’ isimli şarkıyı gururla söylerken ödülü eve getirmenin mutluluğunu sadece AIESEC Türkiye gönüllülerine değil tüm Türk gençliğine yaşattı.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz