tek sezonluk en iyi diziler ilk tanışma şiiri ukrayna arkadaşlık siteleri ücretsiz erkek arkadaş siteleri bir malın çabuk satılması için hangi dua okunmalı ücretsiz arkadaşlık siteleri izmir universite arkadaslik arap arkadaşlık islami arkadaşlık sitesi facebook postasız arkadaşlık almanca tanışma çalışma kağıdı evlilik öncesi tanışma süresi rusya ücretsiz arkadaşlık siteleri ş.urfa arkadaşlık sitesi ispanyolca tanışma kızla face arkadaşlık flört club siófok programok flört suzan yüzünden sözleri arkadaş olma flort grup uyeleri lisede flört iş tanışma maili flört rusca ücretsiz bayan ev arkadaşı arayanlar flort aska dair tanışmak isteyen ücretsiz erkek arkadaş arıyorum kızla tanışma selamlaşma tanışma ve kendini tanıtma flört grubu atam sen rahat uyu why gay tuttoannunci benahadux citas online

Elazığ’da hükümlülere yönelik masa tenisi turnuvası düzenlenecek

Beşeri ve İktisadi Kalkınma Derneği (BEKA), Elazığ Ceza İnfaz Kurumlarındaki hükümlülere yönelik masa tenisi turnuvası düzenleyecek.

BEKA Derneği Genel Başkanı Mustafa Alpay, yaptığı açıklamada, 2020 yılında dernek olarak farklı illerde çocuklara, gençlere ve öğrencilere yönelik bir çok sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdiklerini söyledi.

 

Yapılan projeler kapsamında önümüzdeki yıl Elazığ’da ceza infaz kurumlarındaki hükümlülere yönelik masa tenisi turnuvası düzenleyeceklerini ifade eden Alpay, “Bu proje Türkiye‘de bir ilk olacak. Turnuva ile ilgili önümüzdeki günlerde Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı ile bir protokol imzalayacağız.”diye konuştu.

2020 yılında bir çok başarılı çalışmaya imza attıklarını akratan Alpay, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Elazığ’da iki adet bilişim sınıfı, bir kütüphane, bir ana sınıfı, bir montessori eğitim sınıfı kurduk. Elazığ’da ‘Sevgili Günlüğüm’ projesini hayata geçirdik. Bu proje ile çocuklarımıza yazma alışkanlığı kazandırmak ve Türk edebiyatına yeni yıldızlar çıkarmayı amaçlıyoruz. Hatay’ın Payas ilçesinde ana sınıfı kurduk. Bunlar bizim için gurur kaynağı olan projeler. Bu tür projeleri devam ettirerek hem Birevim hem de BEKA derneği ailesi olarak Türkiye’de gençlerin ve çocukların eğitimine, sporuna ve sosyal hayatlarına katkı sunmayı hedefliyoruz.”

Kaynak: Anadolu Ajansı / İsmail Şen

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz